Geoblog.pl    kanimo    Podróże    w siną dal    minibusem do Bangkoku, czyli jak zmiescic 38 osob z bagazami w minibusie :)

minibusem do Bangkoku, czyli jak zmiescic 38 osob z bagazami w minibusie :)

Tajlandia, Bangkok

podroz z Siem Reap do Bangkoku trwala 10 h. przy zakupie biletu poinformowano nas,ze do granicy zostaniemy dowiezieni minibusem, natomiast po przekroczeniu granicy przesiadziemy sie do duzego autobusu. stweirdzam jednak,ze mamy zupelnie inne pojecie o tym jak powinien wygladac autobus i minibus, niz azjaci.
o szczegolach bedzie pozniej, poki co jestesmy juz w Bkk, ktory na kilka najblizszych dni bedzie nasza baza wypadowa do dalszych wojazy. chociaz po tym co zobaczylam w Bkk jestem w rozterce - podrozowac dalej, czy za reszte pieniedzy wykupic wszystkie dobra oferowane nam na ulicach Baangkoku :)
dolaczyla tu do nas Sa, wiec od teraz podrozujemy w trojke. jutro zwiedzanie Bangkoku, pojutrzy wypad na wyspe Samet.

sypkarola
sypkarola - 2008-11-22 15:41
zdecydowanie podrozowac dalej:))) polecam KO LIPE- piekna wysepka na poludniu zaraz przy granicy z Malezja:) ENJOY!!!

monikalka
monikalka - 2008-11-23 14:06
superowo macie!! a w polsce śnieg :( pozdrawiam i ściskam i czekam na zdjęcia ;)

kanimo
Moni Ka